(48) 794 357 459                    biuro@finteam.pl

Biuro księgowe w Krakowie

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu obsługi księgowej działalności gospodarczej wielu branż. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, biuro rachunkowe w Krakowie proponuje między innymi:

  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, jak również ksiąg handlowych,
  • reprezentowanie Klienta w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędzie Skarbowym,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji,
  • fachowe doradztwo,
  • i inne.

Prowadzone przez nas biuro księgowe korzysta z najnowszych technologii (w tym między innymi jak również z doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów. Proponujemy stały kontakt telefoniczny bądź mailowy, dzięki czemu zawsze możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania niezbędnych informacji.

Gwarantujemy świetne dopasowanie oferty do potrzeb poszczególnych Klientów, a także pełną satysfakcję z naszych usług. Dzięki temu proponujemy niezwykle atrakcyjną ofertę, która obejmuje pierwsze trzy miesiące profesjonalnej obsługi księgowej za 1 zł netto. Dzięki temu będziesz mógł przekonać się o jakości naszej pomocy.

Po zgłoszeniu się do naszego biura rachunkowego w Krakowie przeprowadzimy dla Ciebie analizę Twoich potrzeb finansowych (bezpłatnie) i stworzymy ofertę obejmującą usługi, które najlepiej pomogą Ci w rozwijaniu Twojej firmy.

Korzystając z naszych usług, nie musisz już dłużej tracić czasu na prowadzenie dokumentacji księgowej oraz dbanie o stan finansów. Dzięki naszym specjalistom, będziesz mógł skupić się wyłącznie na podejściu handlowym i szukaniu kolejnych dróg rozwoju Twojej działalności gospodarczej.

 

Zapraszamy do kontaktu

 Phone: (48) 792 739 211

 Email: biuro@finteam.pl

ŻarówkaZainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów!

Przejdź do kontaktu
Kontakt
Kontakt Rzeszów

Oddział Rzeszów

ul. Solińska 1 lok. 15
35-119 Rzeszów
woj. podkarpackie

 

   +48 794 357 459
   biuro[at]finteam.pl

Kontakt Kraków

Oddział Kraków

ul. Bochenka 24 lok. 47
30-693 Kraków
woj. małopolskie

 

   +48 794 357 459
   biuro[at]finteam.pl